Sprzedaż/Kupno samochodu przez Internet

Tworzymy galerię zdjęć do oferty sprzedaży samochodu

Zdjęcia i ich jakość są bardzo ważne w ogłoszeniu internetowym bo to one przyciągają potencjalnego kupca. Pamiętaj że im większa i uporządkowana galeria tym lepiej. Zdjęcia warto zrobić w ładny, nie słoneczny dzień, dobrym aparatem cyfrowym na stonowanym tle po uprzednim umyciu i wypolerowaniu samochodu. galeria do oferty

Na zdjęciach z zewnątrz na pewno musi się znajdować przód i tył samochodu oraz linia boczna z otwartymi jak i zamkniętymi drzwiami. Jeżeli samochód ma jakieś uszkodzenia mechaniczne karoserii również je sfotografuj, wzbudzisz tym zaufanie kupującego nie mając nic do ukrycia. Można pokazać stan progów czy nadkoli.

Nie zapomnij o zrobieniu zdjęcia komorze silnikowej, nie przesadzaj z czystością silnika bo zbyt czysty staje się podejrzany. W środku pokaż stan licznika, deskę rozdzielczą przy zapalonym silniku, sprzęt audio, jeśli jest to włączoną nawigacje, przełączniki od klimatyzacji czy nawiewu, wielkość schowka od strony pasażera. Dobrym pomysłem są zdjęcia stanu foteli z przodu i z tyłu auta. Warto zrobić zdjęcia otwartego szyberdachu jeśli jest. Kupca na pewno zainteresuje bagażnik naszego samochodu, sfotografuj widok ogólny jaki i miejsce gdzie znajduje się koło zapasowe.

Warto też zrobić zdjęcia: kół z widocznym bieżnikiem, szczególnie gdy masz ładne felgi wyeksponuj je, akcesoria które dodajesz do auta- gaśnicę, apteczkę, opony na zmianę. Jeśli masz to zrób zdjęcie książki serwisowej z widocznymi wpisami, karty pojazdu, gwarancji i kompletu dodatkowych kluczy.

Ilość zdjęć które możesz wrzucić na portal jest ograniczona więc zamieść link ze stroną na której można będzie obejrzeć pozostałe (wrzuta.pl, fotoszok.pl). Możesz też zgodzić się za wysyłanie zdjęć na maila.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009